4073 Kandelaber
Tyskland. Höjd: 50 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 augusti 2022 -
1025 Kandelaber
Såld: 7.200 kr
Såldes den 14 december 2020 -
8477 Kandelaber
3-armad, Tyskland, förgylld
Såld: 200 kr
Såldes den 28 november 2011
6094 Kandelaber
Såld: 2.400 kr
Såldes den 18 april 2011 -
9059 Kandelaber
5-armad, silver, Tyskland, höjd: 31
Såld: 4.200 kr
Såldes den 7 december 2009 -
5450 Kandelaber
Silver, Rokokostil, Tyskland, höjd: 20
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 januari 2008
7411 Kandelaber
Schierholz, Tyskland, höjd: 49, (skada)
Såld: 750 kr
Såldes den 23 april 2007 -
3478 Kandelaber
porslin, Tyskland, i delar, skador
Såld: 650 kr
Såldes den 1 september 2003 -
4269 KANDELABER
Porslin, Tyskland, H38
Såld: 1.300 kr
Såldes den 20 november 2000